4-Methylpropiophenone CAS 5337-93-9 çmimi i fabrikës

Përshkrim i shkurtër:

Furnizuesi i prodhuesit 4-Methylpropiophenone CAS 5337-93-9


 • Emri i produktit :4-Metilpropiofenon
 • CAS:5337-93-9
 • MF:C10H12O
 • MW:148.2
 • EINECS:226-267-5
 • Karakteri:prodhuesi
 • Paketa:200 kg / daulle
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Përshkrim

  Emri i produktit: 4-Methylpropiophenone
  CAS: 5337-93-9
  MF: C10H12O
  MW: 148.2
  EINECS: 226-267-5
  Pika e shkrirjes: 7.2 °C
  Pika e vlimit: 238-239 °C (lit.)
  Dendësia: 0,993 g/mL në 25 °C (lit.)
  Indeksi i thyerjes: n20/D 1,528 (lit.)
  Fp: 229 °F
  Graviteti specifik: 0.99
  BRN: 2042137

  4-Metilpropiofenon

  Specifikim

  Artikuj Specifikimet
  Pamja e jashtme lëng i qartë i verdhë i lehtë
  Pastërti ≥99%
  Uji ≤0,5%

  Aplikacion

  4'-Metilpropiofenoni është një reagent kimik që përdoret në reaksionet e elektrokarboksilimit.

  Paketa

  paketa1

  Pagesa

  * Ne mund të ofrojmë një shumëllojshmëri mënyrash pagese për zgjedhjen e klientëve.

  * Kur shuma është e vogël, klientët zakonisht kryejnë pagesën përmes PayPal, Western union, Alibaba, etj.

  * Kur shuma është e madhe, klientët zakonisht kryejnë pagesën përmes T/T, L/C në shikim, Alibaba, etj.

  * Për më tepër, gjithnjë e më shumë klientë do të përdorin pagesën Alipay ose WeChat për të kryer pagesën.

  pagesa

  Magazinimi

  Ruhet në një depo të thatë dhe të ajrosur.

  Rreth Transportit

  * Ne mund të ofrojmë lloje të ndryshme transporti sipas kërkesave të klientëve.

  * Kur sasia është e vogël, ne mund të dërgojmë me korrierë ajror ose ndërkombëtar, si FedEx, DHL, TNT, EMS dhe linja të ndryshme speciale të transportit ndërkombëtar.

  * Kur sasia është e madhe, ne mund të dërgojmë me det në portin e caktuar.

  * Përveç kësaj, ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbime të veçanta sipas kërkesave të klientëve dhe karakteristikave të produkteve.

  Transporti

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme